Nákupný košík je prázdny.

0 položiek Spolu:
0,00 €
0 položiek (0,00 €)
 
 

Reklamačný poriadok

Záručné podmienky a Reklamačný poriadok

 1. Tento reklamačný poriadok sa vzťahuje na tovar, ktorý bol zakúpený na portály www.dellpc.sk a ktorého reklamácia bola uplatnená v záručnej dobe 24 mesiacov odo dňa zakúpenia tovaru.
 2. Ku každému tovaru zakúpenému v spoločnosti Quantums Technologies s.r.o. je pri jeho dodaní kupujúcemu priložená faktúra (predajný doklad), ktorá slúži zároveň ako záručný doklad.
 3. Pri prevzatí tovaru je kupujúci povinný skontrolovať nasledujúce:
  * či sa jedná o výrobok, ktorý bol objednaný (ak sa jedná o výrobok, ktorý nebol objednaný, tovar nerozbalujte, neotvárajte, inak nebude možné ho vymeniť)
  * či je výrobok v neporušenom stave, tzn. či nemá zjavnú vadu
  * či fungujú všetky jeho jednotlivé časti
  * ak je obal viditeľne poškodený pri preberaní, skontrolujte obsah balenia s kuriérom. Zásielka je vždy poistená a v prípade poškodenia prepravnou spoločnosťou zodpovedá za škody prepravca

 

 

Záruka sa nevzťahuje na vady tovaru spôsobené nesprávnym používaním, skladovaním alebo poškodením tovaru kupujúcim. Obal a obsah výrobku nesmie byť mechanicky poškodený (mechanickým poškodením sa rozumie také poškodenie výrobku, ktoré nemohlo vzniknúť bežným používaním výrobku na účel, pre ktorý bol vyrobený).

 

Akýkoľvek problém so zariadením od spoločnosti Dell nahláste na našej servisnej linke 02/57508303. Tovar, ktorého výrobcom je iný výrobca vieme pre Vás záručne reklamovať u výrobcu. Vtedy nás kontaktujte emailom na dellpc@dellpc.sk alebo telefonicky na 0944525429.

 

Upozornenie: Tovar, ktorý nám vraciate alebo zasielate na reklamáciu musí byť zaslaný doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám. Zásielky na dobierku nebudú akceptované.

Ďakujeme Vám, že ste sa rozhodli navštívit našu stránku. Veríme, že si vyberiete z našej ponuky.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

 

Kontaktné informácie Info Dodanie tovaru

servis: support@dellpc.sk

mimozaručný servis: 0944 525 429

predaj/info: dellpc@dellpc.sk

fakturacia: faktury@dellpc.sk

Záručný servis: 02/57508303

(POZOR - na linke záručného servisu je možné dohodnúť len opravu v rámci záruky. Pozáručný servis, prípadne poškodené notebooky hláste tu)

  

Chceme upozorniť našich zákazníkov, že Bratislavské call centrum na Fazuľovej ulici nie je nijak spojené s našou spoločnosťou. Preto prosime akékoľvek požiadavky adresovať telefonicky prípadne emailom.

MasterCard Visa SporoPay TatraPay
Copyright 2012 - 2019 © DellPC.sk
Tvorba e-shopov - All4Shop.sk Tvorba e-shopov