Nákupný košík je prázdny.

0 položiek Spolu:
0,00 €
0 položiek (0,00 €)
 
 

Prečo Dell

Spoločnosť Dell je výnimočná a jedinečná práve pre svoje vysoko kvalitné výrobky ale aj služby, ktoré sú úzko spojené s nimi. Pri svojom nákupe Vám dávame hned niekoľko možností, ako získať viac:


Next Business Day

Nahláste problém s Vašim notebookom ešte dnes a do 24 hodín príde ku Vám náš technik nech sa nachádzate kdekoľvek. Pre zahlásenie poruchy alebo pomoc volajte 02/57508303.

 

Accidental Damage

Poistite si komplexne svoje Dell zariadenie pre neúmyselné poškodenie či odcudzenie. To všetko vieme pre Vás poistiť.

 

Collect & Return

Pri poškodení Vašeho systému ponúkame pri základných modeloch službu zahlásenia závady a následné objednanie kuriera, ktorý od Vás Vaše poškodené zariadenie prevezme a priniesie Vám ho späť opravené.

 

Individuálny prístup

Neviete si vybrať z našej ponuky? Vieme presne pre Vás nakonfigurovať systém do posledného detajlu. Chcete viac pamäte, rýchlejší či väčší disk, alebo iný procesor? To všeko vieme prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek.

 

Pro Support

Ak si zakúpite počítač rady Latitude, Alienware či Precision, máte automaticky právo na vyšší stupeň podpory. Helpdesk 24 hodín denne, promptný prístup a nadštandardné vybavenie Vaších požiadaviek siahajúcich aj mimo záručných podmienok Vám vieme zabezpečiť nech ste kdekoľvek.

Ďakujeme Vám, že ste sa rozhodli navštívit našu stránku. Veríme, že si vyberiete z našej ponuky.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

 

Kontaktné informácie Info Dodanie tovaru

servis: support@dellpc.sk

mimozaručný servis: 0944 525 429

predaj/info: dellpc@dellpc.sk

fakturacia: faktury@dellpc.sk

Záručný servis: 02/57508303

(POZOR - na linke záručného servisu je možné dohodnúť len opravu v rámci záruky. Pozáručný servis, prípadne poškodené notebooky hláste tu)

  

Chceme upozorniť našich zákazníkov, že Bratislavské call centrum na Fazuľovej ulici nie je nijak spojené s našou spoločnosťou. Preto prosime akékoľvek požiadavky adresovať telefonicky prípadne emailom.

MasterCard Visa SporoPay TatraPay
Copyright 2012 - 2019 © DellPC.sk
Tvorba e-shopov - All4Shop.sk Tvorba e-shopov