kategórie

CNS Optický simplex Patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 15m

  • 4,40€
  • Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 15m Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio..
    • Bez DPH: 3,67€
    • Výrobca: CNS Network
    • Kód produktu: DLSKCNS-IMC7045
    • Dostupnosť: Nie je dostupné

    Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio


    Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2
    Length: 15m
    Jacket: yellow
    Plug: SC/APC green

    Kábel pre Orange a Magio

    Napísať recenziu

    Poznámka: HTML nie je preložené!