Optika

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)

Mikrotik

MIKROTIK SFP modul SM WDM sada 2ks (20km)

59,94€

Ex Tax: 49,95€

S-35/53LC20D je dvojice SFP transceiverů, S-35LC20D je 1.25G Single Mode optický SFP modul s konektorem LC, T1310nm/R1550nm, který pracuje pro spojení až 20 km. S-53LC20D je 1.25G SFP optický Single Mode transeiver s LC konektorem, T1550nm/R1310nm, ..

Mikrotik

MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)

52,48€

Ex Tax: 43,73€

S 85 DLC03D je 10G SFP + transceiver s LC konektorem, 850nm, pro připojení až 300 metrů na multi-modovém vláknu Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+ EM. Moduly jsou kompatibilní i s non-MikroTik SFP zaříz..

Mikrotik

MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)

19,37€

Ex Tax: 16,15€

S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310 nm Dual LC konektor, a to až do 20 km na Single-modovém vlákně Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, ..

Mikrotik

MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)

14,57€

Ex Tax: 12,14€

S-85DLC05D je 1.25G SFP transceiver s 850nm Dual LC konektorem, a to až do 550 meter na Multimodovém vlákně. Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-I..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)