kategórie

Optika

Zobrazenie 1 až 16 z 18 (2 stránok)

Mikrotik

MIKROTIK SFP+ modul 10G SM WDM sada 2ks (10km)

292,97€

Bez DPH: 244,14€

Bidirectional SFP+ 10G module kit. Kit contains two SFP+ modules that can be used as pair to achieve operating data rate up to 10Gbps for distances up to 10km on single optical cable...

Mikrotik

MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm (10km)

119,98€

Bez DPH: 99,99€

S 85 DLC03D je 10G SFP + transceiver s LC konektorem, 13100nm, pro připojení až 10km metrů na singl-modovém vláknu Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+ EM. Moduly jsou kompatibilní i s non-MikroTik SFP za..

Mikrotik

MIKROTIK SFP moduly SM 1.25G T/R:1490nm T/R: 1550n...

73,71€

Bez DPH: 61,43€

S-4554LC80D je 1.25G SFP transceiver s vlnovou dĺžkou T1490nm/R1550nm, Dual LC konektorom, a to až do 80 km na Single-modovom vlákne Pár SFP modulov vhodných aj do industriálneho prostredia grade (-40°C to +85°C) pre spoje do 80km, obsahuje jeden..

Mikrotik

MIKROTIK SFP GPON module

72,59€

Bez DPH: 60,50€

GPON ONU modul umožňuje použít jakýkoliv RouterBOARD prostřednictvím SFP portu ve Fiber-to-Home instalacích bez použití dalších speciálních modemů či software. Konfigurace se provádí ze strany ISP, GPON ONU integruje GPON OMCI Stack a jer plně kompa..

Mikrotik

MIKROTIK SFP modul SM WDM sada 2ks (20km)

59,94€

Bez DPH: 49,95€

S-35/53LC20D je dvojice SFP transceiverů, S-35LC20D je 1.25G Single Mode optický SFP modul s konektorem LC, T1310nm/R1550nm, který pracuje pro spojení až 20 km. S-53LC20D je 1.25G SFP optický Single Mode transeiver s LC konektorem, T1550nm/R1310nm, ..

Mikrotik

MIKROTIK SFP+ modul RJ45 10/100/1000M/2.5G/5G/10G ...

58,65€

Bez DPH: 48,87€

Product code S+RJ10 Connector RJ45 Data Rate 10 Mbps, 100 Mbps, 1 Gbps, 2.5 Gbps, 5 Gbps, 10 Gbps Distance up to 200m..

Mikrotik

MIKROTIK QSFP+ modul 40G MM 850nm, MTP/MPO DDM 0C ...

49,76€

Bez DPH: 41,47€

40 Gbps 850nm optický QSFP+ modul..

Mikrotik

MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)

46,99€

Bez DPH: 39,16€

S 85 DLC03D je 10G SFP + transceiver s LC konektorem, 850nm, pro připojení až 300 metrů na multi-modovém vláknu Jednotky jsou testovány a jsou kompatibilní s CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+ EM. Moduly jsou kompatibilní i s non-MikroTik SFP zaříz..

Mikrotik

MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach Active Optics cabl...

46,30€

Bez DPH: 38,58€

5m SFP+ 10Gbps Aktívny Optický priamo pripojiteľný kábel (Active Optics direct attach cable). Prináša vysoko efektívny spôsob prepojenia dvoch SFP/SFP+ zariadení na krátke vzdialenosti (medzi priľahlými rackmi). Kompatibilný so všetkými MikroTik..

Mikrotik

MIKROTIK Fiber-to-Copper Converter

33,83€

Bez DPH: 28,19€

FTC je jednoduchý media konvertor Fiber-to-Copper. Narozdíl od jiných konkurenčních výrobků má vodotěsné venkovní provedení s pojistným šroubem. Je uzpůsoben možné montáži na ze´d. Details Product code RBFTC11 Input Voltage 12-57V Operating Te..

Mikrotik

MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 3m

32,29€

Bez DPH: 26,91€

..

Mikrotik

MIKROTIK SFP modul SM 1.25G 1550nm (80km) - indust...

29,88€

Bez DPH: 24,90€

S-55DLC80D je 1.25G SFP transceiver s 1550 nm Dual LC konektorom, a to až do 80 km na Single-modovom vlákne Vhodné aj do industriálneho prostredia (-40°C to +85°C). Kompatibilný so všetkými MikroTik produktami, kt. majú SFP alebo SFP+ šachtu. ..

Mikrotik

MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module

25,52€

Bez DPH: 21,27€

S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices. Shipped with CCR1016-12S-1S+, by popular demand is now also available for purchase separately. Product specifications D..

Mikrotik

MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 1m

25,08€

Bez DPH: 20,90€

..

Mikrotik

MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G 1m 0C +70C

25,04€

Bez DPH: 20,87€

..

Mikrotik

MIKROTIK QSFP+ 40G break-out cable to 4x10G 3m 0C ...

25,04€

Bez DPH: 20,87€

..

Zobrazenie 1 až 16 z 18 (2 stránok)