kategórie

Optika

Zobrazenie 1 až 16 z 19 (2 stránok)

Ubiquiti

Ubiquiti U Fiber OLT GPON Optical Line Terminal

1 375,76€

Bez DPH: 1 146,47€

GPON Optical Line Terminal Configuring a fiber network just became as easy as setting up a smartphone. Say goodbye to command lines, manuals, and paid support licenses. Introducing the UFiber OLT – a fiber solution that anyone can deploy...

Ubiquiti

Ubiquiti U Fiber OLT-4 GPON Optical Line Termina...

877,53€

Bez DPH: 731,28€

GPON Optical Line Terminal Configuring a fiber network just became as easy as setting up a smartphone. Say goodbye to command lines, manuals, and paid support licenses. Introducing the UFiber OLT – a fiber solution that anyone can deploy...

Ubiquiti

Ubiquiti U Fiber LOCO 20 Pack, bez napájacieho ad...

781,14€

Bez DPH: 650,95€

GPON Optical Network Unit..

Ubiquiti

Ubiquiti U Fiber LOCO, 5 Pack, bez napájacieho ad...

193,03€

Bez DPH: 160,86€

GPON Optical Network Unit..

Ubiquiti

Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM...

188,79€

Bez DPH: 157,32€

SFP modul 1Gbps pro singlemodové válkno 9/125um vlnová délka: 1350 a 1550 nm vzdálenost: do 3km diagnostika DDMI balení 20kusů (10 sad)..

Ubiquiti

Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125...

81,91€

Bez DPH: 68,25€

60 metrů optického kabelu single-mode 6-ti vlákno 9/125um na obou stranách osazen 6 konektory LC (2x 6 konekotrů) kevlarová příze pro přidanou pevnost v tahu provedení kabelu - venkovní (outdoor) průměr kabelu 6mmm ± 0.2 mm útlum 1310 nm ..

Ubiquiti

Ubiquiti U Fiber Class B+ GPON SFP Module

72,45€

Bez DPH: 60,38€

UF-GP-B+ Specifications Supported Media: Single-Mode Fiber Connector Type: (1) SC/UPC TX Wavelength: 1490 nm RX Wavelength: 1310 nm Downstream Data Rate: 2.5 Gbps Upstream Data Rate: 1.25 Gbps Cable Distance: 20 k..

Ubiquiti

Ubiquiti UFiber Wifi GPON s integrovaným WiFi a ...

68,91€

Bez DPH: 57,42€

UF-WIFI UF-WIFI je Gigabit Passive Optical Network CPE s integrovaným 802.11n WiFi a multiple VLAN gigabirovým 4 portovým switchom Pracuje s optickým terminálom UFiber OLT a UFiber OLT4 Vlastnosti: High-Performance GPON CPE GPON WAN Port S..

Ubiquiti

Ubiquiti U Fiber Nano GPON Optical Network Unit

60,90€

Bez DPH: 50,75€

GPON Optical Network Unit The UFiber Nano G is a robust, high-performance GPON CPE that features an informational LED display and a sleek, sophisticated industrial design...

Ubiquiti

Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBase-SR, mult...

38,06€

Bez DPH: 31,72€

SFP modul 10Gbps pro multi-modové válkno 50/125um nebo 62,5um vlnová délka: 850 nm vzdálenost: až 300m (při 50/125um) konektor LC..

Ubiquiti

Ubiquiti UFiber AE Converter

30,91€

Bez DPH: 25,76€

Koncový optický Gigabitový prevodník s SFP portom a napájaním cez PoE The UFiber ActiveEthernet is a 1Gbps fiber-to-copper media converter which allows ISPs to bring active fiber to customers' premises and connect it to affordable SOHO network e..

Ubiquiti

Ubiquiti UniFi patch cable (DAC) with both end SFP...

30,08€

Bez DPH: 25,07€

Ubiquiti UniFi patch cable (DAC) with both end SFP28..

Ubiquiti

Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP 1000Base-BX10, WDM si...

21,84€

Bez DPH: 18,20€

SFP modul 1Gbps pro singlemodové válkno 9/125um vlnová délka: 1350 a 1550 nm vzdálenost: do 3km diagnostika DDMI balení 2kusy..

Ubiquiti

Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive ...

16,58€

Bez DPH: 13,82€

Kabel na přímé propojení pomocí SFP+ portu pro Edge Switch, UniFi switch nebo EdgeRouter. Pasivní metalické propojení rychlost 10Gbps..

Ubiquiti

Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-...

15,70€

Bez DPH: 13,09€

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Bale..

Ubiquiti

Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1G

15,56€

Bez DPH: 12,96€

SFP modul 10/100/1000Mbps pro metalický konektor RJ45 dosah: 100m balení 1kusy..

Zobrazenie 1 až 16 z 19 (2 stránok)