kategórie

Klávesnice a myši

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie 1 až 16 z 81 (6 stránok)

Kingston

Kingston HyperX Alloy Elite mechanická hráčska ...

144,59€

Bez DPH: 120,49€

Kingston HyperX Alloy Elite Mechanical Gaming Keyboard, RGB-HX Red-US Najdôležitejšie body: • Kompaktné prevedenie ideálne pre hranie • Pevný oceľový rám • Klávesy s podsvietením Typ klávesov pudding Typ mechanická Podsvietenie RGB ..

DELL

Alienware 510K Low-profile RGB Mechanical Gaming ...

125,57€

Bez DPH: 104,64€

Dell Alienware AW510K Plnohodnotná mechanická klávesnica pre každého vášnivého hráča. Vďaka spínačom Cherry MX Red ponúka výbornú odozvu a výdrž cez 50 miliónov stlačení. Klávesy sú plne programovateľné, vďaka čomu možno klávesnici individualizova..

HP

Klávesnica OMEN by HP Sequencer Keyboard

121,55€

Bez DPH: 101,29€

Klávesnica OMEN by HP Sequencer Keyboard Mechanická herná klávesnica s funkciou anti-ghosting a RGB podsvietením. Opticko-mechanické Blue spínace s odozvou 0,2 ms. Dlžka kábla - 200 cm • Anglická lokalizácia • Pre nastavenie klávesnice je potre..

HP

OMEN BL WL GKBD ENGint

121,55€

Bez DPH: 101,29€

Bezdrôtová klávesnica Omen Spacer Wireless TKL Keyboard Bezdrôtová herná klávesnica s technológiou Zero-Lag a spínacmi CHERRY MX Brown. Nabíjatelná batéria s výdržou až 75 hodín • Anglická lokalizácia • Pre nastavenie klávesnice je potreba apli..

LOGITECH

Logitech® G POWERPLAY Wireless Charging System

120,68€

Bez DPH: 100,57€

Revoluce v hraní Díky integraci technologií POWERPLAY a LIGHTSPEED odstranila divize Logitech G překážky bránící bezdrátovému hraní s vysokou výkonností. Prodlevy na vstupu, ztráta bezdrátového spojení a vybité baterie se stanou minulostí. Vítá vá..

Kingston

Kingston HyperX Alloy FPS RGB mechanická hráčsk...

109,50€

Bez DPH: 91,25€

Podsvietenie: RGB (16,777,216 colors) Efekty: Per key RGB lighting2 and 5 brightness levels. Pripojenie: USB 2.0 Anti-ghosting: 100% anti-ghosting Kompatibilita: Windows® 10, 8.1, 8, 7 Nabíjací port: USB Dĺžka kábla: 1.8..

Kingston

Kingston HyperX Alloy Origins Core mechanická hr...

106,00€

Bez DPH: 88,33€

Vlastnosti: Špeciálne mechanické spínače HyperX RED so životnosťou až 80 miliónov úderov - Krásne RGB LED podsvietenie - viac než 16 miliónov farieb - Funkcia Anti-ghosting a N-key rollover pre ničím nerušené hranie - Kvalitné spracovanie - ..

Kingston

Kingston HyperX Alloy Origins Core RGB mechanická...

106,00€

Bez DPH: 88,33€

Kingston HyperX Alloy Origins Core, HyperX Red, US •    Kompaktná klávesnica s hliníkovým telom •    Oslnivé RGB osvetlenie s dynamickými efektmi •    Mechanické spínače HyperX •    Prispôsobenie pomocou softvéru HyperX NGENUITY ..

LOGITECH

Logitech® K780 Bluetooth Keyboard Multi-Device - ...

101,99€

Bez DPH: 84,99€

PŘEPIŠTE PRAVIDLA, K ČEMU VŠEMU LZE STOLNÍ KLÁVESNICI VYUŽÍVAT. K780 Multi-Device je plně vybavená, překrásně zpracovaná počítačová klávesnice s numerickou klávesnicí, která je zároveň skvěle kompatibilní s chytrými telefony a tablety. Vychutnejt..

Apple

Apple Magic Keyboard

93,60€

Bez DPH: 78,00€

Apple Magic Keyboard spája elegantný nový dizajn so zabudovanou dobíjacou batériou a zdokonalenými klávesami. Vdaka vylepšenému nožnicovému mechanizmu pod každou klávesou pre väcšiu stabilitu, optimalizovanému pohybu kláves a nižšiemu profilu..

HP

HP Encoder Gaming BWN Keyboard

87,02€

Bez DPH: 72,51€

Klávesnica OMEN by HP Encoder Keyboard Brown Stlačte deštruktívnu kombináciu kláves na mechanické klávesnici s detekciou súčasného stisku, s ktorou rozdrvíte aj tie najsilnejšich protivníkov Spínače CHERRY MX Brown sú tiché a disponujú na stiskov..

HP

HP Encoder Gaming Red Keyboard

87,02€

Bez DPH: 72,51€

Klávesnica OMEN by HP Encoder Keyboard Red Stlacte deštruktívnu kombináciu kláves na mechanické klávesnici s detekciou súcasného stisku, s ktorou rozdrvíte aj tie najsilnejšich protivníkov Spínace CHERRY MX Red s bleskovou odozvou, plynulým stlac..

Prestigio

Prestigio Click&Touch 2 USB type C,, Bluetoth 4,...

67,72€

Bez DPH: 56,43€

VHODNÉ PRE KAŽDÉHO Aplikácia Clevetura umožňuje prispôsobiť polohu dotykovej oblasti len pre seba. Celý povrch môže byť citlivý na dotyk alebo len na jeho pravú alebo ľavú stranu. Vďaka tejto funkcii je používanie click&touch 2 výhodné pre praváka a..

Prestigio

Prestigio Click&Touch 2 DE klavesy USB type C,, ...

64,56€

Bez DPH: 53,80€

VHODNÉ PRE KAŽDÉHO Aplikácia Clevetura umožňuje prispôsobiť polohu dotykovej oblasti len pre seba. Celý povrch môže byť citlivý na dotyk alebo len na jeho pravú alebo ľavú stranu. Vďaka tejto funkcii je používanie click&touch 2 výhodné pre praváka a..

Prestigio

Prestigio Click&Touch, bezdrotova klavesnica s tou...

63,60€

Bez DPH: 53,00€

Prvá klávesnica s touchpadom na svete Intuitívny systém s klávesnicou s názvom Click&Touch spája funkcie klávesnice, touchpadu a myši. Ovládajte svoje zariadenie intuitívne bezproblémovým prechodom medzi písaním a ovládaním kurzora. Ide o prvé zaria..

HP

HP Envy Dual Mode Keyboard

60,12€

Bez DPH: 50,10€

Klávesnica HP Dual Mode 1000 Užívaj si pohodlné pripojenie k pocítacu, chytrému telefónu a tabletu. Prepínajte lahko medzi zariadeniami jednoduchým stlacením tlacidla. • Disponuje dvoma možnostami bezdrôtového rozhrania - prijímac USB alebo Bluet..

Zobrazenie 1 až 16 z 81 (6 stránok)