Herné stoličky

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)

Canyon

Canyon Corax CND-SGCH5, prémiové herné kreslo

300,95€

Ex Tax: 250,79€

V tomto prémiovom hernom kresle sú víťazstvá Tvoje a Ty sa budeš cítiť ako pán! Vyzerá skvele, sedí sa v ňom ešte lepšie a disponuje absolútne všetkými nastaveniami, aké si pri hernom kresle dokážeš opredstaviť. Je fantasticky vyvážené inteligentným ..

Canyon

Canyon Deimos CND-SGCH4, luxusné herné kreslo

234,07€

Ex Tax: 195,06€

Hráči, ktorí hľadajú všestranné ale kvalitné herné kreslá, by mali kúpu tohoto modelu vziať do úvahy. Srdcom kresla je pevný kovový rám o priemere 1,5 mm a precízne spracovaná základňa s 60 mm polyuretánovými kolieskami, ktoré zabezpečia vysoké pohod..

Canyon

Canyon Fobos CND-SGCH3, herné kreslo pre pokroči...

208,99€

Ex Tax: 174,16€

Toto kreslo je skvelou voľbou pre racionálne rozmýšlajúcih hráčov, ktorí si plánujú zadovážiť svoju hráčsku výbavu za rozumnú cenu. Tento model bude vyhovovať všetkým herným požiadavkám, vďaka čomu premení hráča zo začiatočníka na bláznivého pretekár..

Canyon

Canyon Vigil CND-SGCH2, herné kreslo

150,47€

Ex Tax: 125,39€

Ohromné športové kreslo pre hráčov, ktorých rozpočet je obmedzený. Model disponuje takmer všetkými funkciami pre začínajúcich hráčov, ktoré sú na tejto úrovni požadované. Hustá pena pod poťahom z vysoko kvalitnej eko kože zabezpečí slušné pohodlie pr..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)