kategórie

Stojany a držiaky

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)

LOGITECH

Logitech® POWERED FOR iPhone

65,48€

Bez DPH: 54,57€

Bezdrátový nabíjecí stojánek pro iPhone 8 a vyšší Kompatibilní zařízení Kompatibilita s telefony: iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS MAX, XR Ostatní Qi kompatibilní telefony s podobnými rozměry/konfigurací, mimo jiné: Samsung S9 Samsung S9+ Samsung..

Samsung

Samsung drziak/stojan do auta univerzálny (pre 4"...

18,05€

Bez DPH: 15,04€

Popis produktu: - Samsung drziak do auta univerzálny (pre 4" - 5,5" a Note3) - Nastaviteľný stojan sa vojde mobil s tvrdými prípadoch shell alebo kremíkové kožou Podpora Príroda a vertikálne zobrazenie Kompatibilita: - pre Galaxy Note 3, Galax..

Gembird

Gembird 2v1 držiak na smartfón s prísavkou na o...

17,28€

Bez DPH: 14,40€

Univerzálny držiak na smartfón do auta s bezdrôtovou Qi nabíjačkou smartfónov - Nastaviteľná šírka pre použitie so smartfónom širokým 55 až 85 mm a polohou telefónu nastaviteľnou v ľubovoľnom uhle - Silná fixácia prísavky na každom okne automobilu ..

Unknown

Tripod - mini statív

10,03€

Bez DPH: 8,36€

..

Canyon

Canyon CNE-CCHM8 magnetický držiak pre smartfón...

7,51€

Bez DPH: 6,26€

Canyon CNE-CCHM8 magnetický držiak pre smartfóny s uchytením do zásuvky CD prehrávača automobilu V prípade, že integrovaný CD prehrávač vo Vašom automobile nepoužívate príliš často, môžete ho využiť na praktické uchytenie držiaka Vášho smartfónu. ..

Gembird

Gembird 2v1 držiak na smartfón do mriežky venti...

7,45€

Bez DPH: 6,21€

Gembird držiak na smartfón do mriežky ventilátora, s bezdrôtovou Qi nabíjačkou 10W Universal smartphone car holder with built-in wireless Qi fast charger 10 W fast wireless Qi charging function to charge your phone while driving Practical auto-l..

Canyon

Canyon CNE-CCHM10 magnetický držiak pre smartfó...

6,68€

Bez DPH: 5,57€

Canyon CNE-CCHM10 magnetický držiak pre smartfóny s prísavkou na prístrojovú dosku automobilu Tento držiak na smartfón môžete pripevniť na prístrojovú dosku vozidla priamo pred vodiča. Inštalácia je mimoriadne jednoduchá, vyžaduje jedine aretáciu ..

Canyon

Canyon CNE-CCHM6 magnetický držiak pre smartfón...

5,84€

Bez DPH: 4,87€

Canyon CNE-CCHM6 magnetický držiak pre smartfóny s prísavkou na predné okno, alebo prístrojovú dosku automobilu Vďaka variabilnej možnosti prilepenia držiaku smartfónu na prístrojovú dosku automobilu, alebo na jeho predné okno, môžete sledovať dip..

Canyon

Canyon CNE-CCHM4 magnetický držiak pre smartfón...

5,00€

Bez DPH: 4,17€

Canyon CNE-CCHM4 magnetický držiak pre smartfóny s uchytením do mriežky ventilátora automobilu s tlačidlom pre aretáciu a možnosťou polohovania 360°. Ubezpečte sa, že na displej Vášho telefónu dobre vidíte a máte ho vždy v dosahu počas šoférovania..

Gembird

Gembird 2v1 držiak na smartfón do automobilu s i...

4,51€

Bez DPH: 3,76€

Gembird držiak na smartfón do automobilu s integrovanou nabíjačkou Universal - fits most smartphones 2-in-1 solution: car holder and charger Fits in standard car cigarette lighter or 12V outlet Universal smartphone car holder with built-in U..

Gembird

Gembird držiak na tablet na opierku sedadla autom...

4,50€

Bez DPH: 3,75€

Gembird držiak na tablet na opierku sedadla automobilu, univerzálny Universal tablet car holder for use on the car head rest Adjustable fixation to fit most* car head rests Suitable for use with most 8", 9.7" (iPad), 10.1" AND 12'' tablets Šp..

Canyon

Canyon CNE-CCHM2 magnetický držiak pre smartfón...

4,18€

Bez DPH: 3,48€

Canyon CNE-CCHM2 magnetický držiak pre smartfóny s uchytením do mriežky ventilátora automobilu Ubezpečte sa, že na displej Vášho telefónu dobre vidíte a máte ho vždy v dosahu počas šoférovania Vášho auta. Nainštalujte jednoducho tento kompaktný dr..

CYGNETT

Cygnett MagMount Plus, magnetický auto-držiak pr...

3,75€

Bez DPH: 3,12€

Cygnett MagMount Plus, magnetický auto-držiak pre smartfóny s prísavkou na okno a palubovku The Cygnett MagMount Plus Magnetic Dash and Window Mount combines the most convenient way to attach your phone securely in your car for perfect driving vie..

CYGNETT

Cygnett MagMount Plus, multifunkčný magnetický ...

1,24€

Bez DPH: 1,03€

Cygnett MagMount Plus, multifunkčný magnetický držiak pre smartfóny s prísavkou a univerzálnym využitím The Cygnett MagMount Plus Disc - Magnetic Multi Use Mount combines the most convenient way to attach your phone or other metal object ie: keys ..

Zobrazenie 1 až 14 z 14 (1 stránok)