kategórie

Stojany a držiaky

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)

Garmin

Garmin Univerzálny držiak do auta pre smartfóny

28,25€

Ex Tax: 23,54€

Univerzálny držiak do auta pre smartfóny - NFC čip - automaticky spustí aplikáciu NAVIGON* na kompatibilnom smartfóne - jednoducho otočte držiak na nastavenie vášho telefónu na šírku alebo na výšku - kolíska bezpečne drží telefón s puzdrom**..

Samsung

Samsung drziak/stojan do auta univerzálny (pre 4"...

18,05€

Ex Tax: 15,04€

Popis produktu: - Samsung drziak do auta univerzálny (pre 4" - 5,5" a Note3) - Nastaviteľný stojan sa vojde mobil s tvrdými prípadoch shell alebo kremíkové kožou Podpora Príroda a vertikálne zobrazenie Kompatibilita: - pre Galaxy Note 3, Galax..

Unknown

Tripod - mini statív

10,03€

Ex Tax: 8,36€

..

SOLIGHT

Nedis univerzálny držiak do automobilu

7,69€

Ex Tax: 6,41€

Popis S týmto 3-v-1 univerzálnym držiakom do automobilu spoľahlivo upevníte vaše PDA, mobilný telefón alebo MP3 prehrávač. Upevňuje sa prísavkou na sklo, špeciálnou svorkou na vetraciu mriežku alebo nálepkou na palubnú dosku. Držiak umožňuje vlože..

Canyon

Canyon CNE-CCHM6 magnetický držiak pre smartfón...

5,84€

Ex Tax: 4,87€

Canyon CNE-CCHM6 magnetický držiak pre smartfóny s prísavkou na predné okno, alebo prístrojovú dosku automobilu Vďaka variabilnej možnosti prilepenia držiaku smartfónu na prístrojovú dosku automobilu, alebo na jeho predné okno, môžete sledovať dip..

Canyon

Canyon CNE-CCHM4 magnetický držiak pre smartfón...

5,00€

Ex Tax: 4,17€

Canyon CNE-CCHM4 magnetický držiak pre smartfóny s uchytením do mriežky ventilátora automobilu s tlačidlom pre aretáciu a možnosťou polohovania 360°. Ubezpečte sa, že na displej Vášho telefónu dobre vidíte a máte ho vždy v dosahu počas šoférovania..

Canyon

Canyon CNE-CCHM10 magnetický držiak pre smartfó...

4,39€

Ex Tax: 3,66€

Canyon CNE-CCHM10 magnetický držiak pre smartfóny s prísavkou na prístrojovú dosku automobilu Tento držiak na smartfón môžete pripevniť na prístrojovú dosku vozidla priamo pred vodiča. Inštalácia je mimoriadne jednoduchá, vyžaduje jedine aretáciu ..

Canyon

Canyon CNE-CCHM2 magnetický držiak pre smartfón...

4,18€

Ex Tax: 3,48€

Canyon CNE-CCHM2 magnetický držiak pre smartfóny s uchytením do mriežky ventilátora automobilu Ubezpečte sa, že na displej Vášho telefónu dobre vidíte a máte ho vždy v dosahu počas šoférovania Vášho auta. Nainštalujte jednoducho tento kompaktný dr..

CYGNETT

Cygnett GoCapture univerzálna šošovka na smartf...

3,75€

Ex Tax: 3,12€

Zachyťte celý výhľad s GoCapture, kvalitnou univerzálnou širokouhlou šošovkou. Bezpečne sadne na väčšinu smartfónov a tabletov, GoCapture sníma 140° pri videách aj fotografiách a je tak perfektnou voľbou pre skupinové selfie, epické akčné videá ale a..

Canyon

Canyon CNE-CCHM8 magnetický držiak pre smartfón...

3,75€

Ex Tax: 3,12€

Canyon CNE-CCHM8 magnetický držiak pre smartfóny s uchytením do zásuvky CD prehrávača automobilu V prípade, že integrovaný CD prehrávač vo Vašom automobile nepoužívate príliš často, môžete ho využiť na praktické uchytenie držiaka Vášho smartfónu. ..

CYGNETT

Cygnett DashView Tablet Universal, univerzálny au...

3,14€

Ex Tax: 2,61€

Pohodlne pozerajte mapy, navigačné aplikácie alebo spravujte svoju hudbu na vašom tablete pripevnenom na čelnom skle pomocou držiaka DriveView Tablet. Má odolnú prísavku, ktorá sa prelipí na vaše čelné sklo, robustnú konštrukciu a podložku z hustého ..

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)