kategórie

CYGNETT

Porovnať výrobok (0)
Zobrazenie 1 až 16 z 23 (2 stránok)

CYGNETT

Cygnett Halo 360 Temperované sklo pre iPhone 7 Pl...

5,00€

Bez DPH: 4,17€

Ochrana displeja pre iPhone 8 Plus z TPU, pohlcujúca nárazy vrátane ochrany na zadný kryt. Features The Cygnett Halo Screen Protector for iPhone 8 Plus offers high level screen protection against damage due everyday wear and tear or from daily us..

CYGNETT

Cygnett PowerFloPlus ultra výkonná nabíjačka d...

18,85€

Bez DPH: 15,71€

Cygnett PowerFloPlus super výkonná nabíjačka do steny, 57W, Dual Port USB-C a USB-A, pre smartfóny, tablety, notebooky !!! Charger Features Featuring fast and convenient charging for your USB-C and USB-A devices such as your USB-C MacBook, smartp..

CYGNETT

Cygnett ChargeUp Polymer Digital Powerbank 10.000m...

23,85€

Bez DPH: 19,88€

Prenosná externá batéria s nabíjačkou "powerbank" od spoločnosti Cygnett ChargeUp Digital 10,000mah v čiernom prevedení s šedým pásikom sa vyznačuje ultra-štíhlym dizajnom a LED displejom, ktorí informuje o stave kapacity. Powerbank ponúka možnosť rý..

CYGNETT

Cygnett PowerBase II, prémiová nabíjačka do st...

12,53€

Bez DPH: 10,44€

Prémiová nabíjačka do steny Cygnett s indikátorom nabíjania. Rýchlo nabite svoj tablet/iPad, alebo 2 x smartphone/iPhone, prípadne akúkoľvek kombináciu dvoch cez USB napájaných zariadení. Zdvojnásobte svoju nabíjaciu kapacitu a zabudnite na množstvo..

CYGNETT

Cygnett nabíjací a synchronizačný kábel micro...

12,53€

Bez DPH: 10,44€

Napájací a synchronizačný kábel s konektormi microUSB/USB. S pohodlným 4 metre dlhým káblom synchronizujte a napájejte vaše zariadenie priamo z počítača alebo z USB nabíjačky. Vystužený, opletený dizajn kábla zaručí dlhú životnosť, pričom zabraňuje ..

CYGNETT

Cygnett 2m Lightning/USB prémiový nabíjací a s...

11,27€

Bez DPH: 9,39€

Prémiový napájací a synchronizačný kábel s konektormi Apple Lightning /USB. S pohodlným 2 metre dlhým káblom synchronizujte a napájajte vaše Apple zariadenie priamo z počítača alebo z USB nabíjačky. Kompatibilita s: - všetky Apple zariadenia s k..

CYGNETT

Cygnett PowerMini, ultra výkonná autonabíjačka...

7,51€

Bez DPH: 6,26€

Cygnett PowerMini, ultra výkonná autonabíjačka 36W, Qualcom 3.0 s konektorom USB-C Vlastnosti nabíjačky Nabíjačka do auta Cygnett PowerMini 36W USB-C ponúka neuveriteľne rýchle a pohodlné nabíjanie pre vaše digitálne zariadenia. Vďaka jedinému po..

CYGNETT

Cygnett MagMount Plus, magnetický auto-držiak pr...

10,02€

Bez DPH: 8,35€

Cygnett MagMount Plus, magnetický auto-držiak pre smartfóny s prísavkou na okno a palubovku The Cygnett MagMount Plus Magnetic Dash and Window Mount combines the most convenient way to attach your phone securely in your car for perfect driving vie..

CYGNETT

Cygnett Halo 360 Temperované sklo pre iPhone X, p...

7,51€

Bez DPH: 6,26€

Ochrana displeja pre iPhone X z TPU, pohlcujúca nárazy, vrátane ochrany na zadný kryt. Features The Cygnett Halo Screen Protector for iPhone 8 offers high level screen protection against damage due everyday wear and tear or from daily use items s..

CYGNETT

Cygnett Flow Dual, prémiová nabíjačka do steny...

7,51€

Bez DPH: 6,26€

Flow Dual USB Nabíjačka do steny pre Európske štandardy poskytuje celkový výstup 2.4Amp, schopný rýchleho nabíjania tabletu alebo dvoch smartfónov súčasne. Vlastnosti: Čierna Dual USB 2.4A / 5V rapid charge Jemné plastové vyhotovenie Vstupné ..

CYGNETT

Cygnett nabíjací a synchronizačný kábel micro...

7,51€

Bez DPH: 6,26€

Napájací a synchronizačný kábel s konektormi microUSB/USB. S pohodlným 3 metre dlhým káblom synchronizujte a napájejte vaše Apple zariadenie priamo z počítača alebo z USB nabíjačky. Vystužený, opletený dizajn kábla zaručí dlhú životnosť, pričom zabr..

CYGNETT

Cygnett PowerMini autonabíjačka, 2.4 A, 2xUSB, v...

6,26€

Bez DPH: 5,21€

Cygnett PowerMini 2,4 Dual USB nabíjačka do auta v bielej farbe ponúka super rýchle a pohodlné nabíjanie zariadení, ako je váš smartfón alebo iné zariadenie, ktoré sa nabíja cez USB kábel. Vlastnosti Efektívna a kompaktná nabíjačka do auta PowerM..

CYGNETT

Cygnett, obal WorkMate Pro so zvýšenou odolnosť...

6,26€

Bez DPH: 5,21€

Obal Workmate Pro pre iPhone 7 - 8 ponúka vysoký výkon pri ochrane Vášho zariadenia, bez kompromisov aj čo sa týka štýlovosti. Prichádza s dvojitou štruktúrou použitého materiálu pre vysoko výkonnú ochranu, pričom sa vyznačuje svojim elegantným štíhl..

CYGNETT

Cygnett prémiový obal UrbanShield Carbon Fibre p...

6,26€

Bez DPH: 5,21€

Cygnett prémiový obal UrbanShield Carbon Fibre pre iPhone X, ružovo - zlatý - High tech premium materials - Lightweight carbon fibre inlay - Works with wireless charging - Three sleek colourways..

CYGNETT

Cygnett StealthShield Crystal obal pre iPhone X s...

6,26€

Bez DPH: 5,21€

Priehľadný obal pre iPhone X s vysokou odolnosťou vojenskej triedy! - Military Grade protection - Drop protection up to 8ft or 2.4 meters - Hard scratch resistant shell - Multi-layer shock absorbing inlay - Works with wireless charging ..

CYGNETT

Cygnett Orbit Crystal obal pre iPhone X z 3 mater...

3,75€

Bez DPH: 3,12€

Priehľadný obal pre iPhone X vyrobený z 3 materiálov s výbornou odolnosťou. - High Performance case - Triple material construction - Versaflex Corner Protection (VDT) - Military Grade protection - Drop protection up to 8ft or 2.4 mete..

Zobrazenie 1 až 16 z 23 (2 stránok)