Dell Premier Wireless Mouse-WM527

 • 36,84€
 • Funkcie a výhody Bezdrôtová myš Dell Premier – WM527 Zvýšte výkon a produktivitu vďaka bezdrôtovej myši Dell Premier – WM527. Zväčšiť Zvýšte každodenný výkon a produktivitu Zvýšte váš každodenný výkon vďaka bezdrôtovej myši Dell Premier ..
  • Ex Tax:30,70€
  • Výrobcovia DELL
  • Kód produktu: SKDEWM527-BK
  • Dostupnosť: 2-3 Dni

  Funkcie a výhody
  Bezdrôtová myš Dell Premier – WM527
  Zvýšte výkon a produktivitu vďaka bezdrôtovej myši Dell Premier – WM527.

  Zväčšiť
  Zvýšte každodenný výkon a produktivitu

  Zvýšte váš každodenný výkon vďaka bezdrôtovej myši Dell Premier – WM527. S laserovou myšou s rozlíšením 1 600 dpi môžete jednoducho pracovať na takmer každom povrchu vrátane skla a povrchov s vysokým leskom.

  Vyberte si typ bezdrôtového pripojenia

  S flexibilnými možnosťami bezdrôtového pripojenia môžete jednoducho prepínať medzi tromi zariadeniami – stolovým počítačom, notebookom a mobilnými zariadeniami – pomocou bezdrôtovej 2,4 GHz siete alebo Bluetooth LE siete.

  Pripojte kompatibilné zariadenia prostredníctvom technológie Dell Universal Pairing a Bluetooth LE.

  Miniatúrny hardvérový kľúč pripojí myš a až šesť plne kompatibilných zariadení prostredníctvom 2,4 GHz bezdrôtovej technológie Dell Universal Pairing (stránka Dell.com/Pair). Máte k dispozícii jeden hardvérový kľúč pre kompatibilné zariadenia, či ste v kancelárii, alebo na cestách. Môžete súčasne spárovať až dve kompatibilné zariadenia cez sieť Bluetooth LE a zvyšovať tak produktivitu

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!