Alienware Elite Gaming Mouse - AW958

 • 81,83€
 • Dizajnová a výkonná Predstavujeme úplne nové monitory, myši a klávesnice Alienware so spoľahlivým ikonickým dizajnom, s ktorými zažijete vzrušujúce, pútavé hranie. Či so svojou zbierkou ešte len začínate, alebo si rozširujete arzenál, doplnky Alienw..
  • Ex Tax:68,19€
  • Výrobcovia DELL
  • Kód produktu: SKDE570-AARG
  • Dostupnosť: 2-3 Dni

  Dizajnová a výkonná
  Predstavujeme úplne nové monitory, myši a klávesnice Alienware so spoľahlivým ikonickým dizajnom, s ktorými zažijete vzrušujúce, pútavé hranie. Či so svojou zbierkou ešte len začínate, alebo si rozširujete arzenál, doplnky Alienware vám umožnia ponoriť sa hlbšie do hry a zintenzívnia váš herný zážitok.

  Alienware Elite Gaming Mouse | AW958 - The power to perform
  Vysoký výkon
  Vychutnajte si neuveriteľne rýchle reakcie a citlivosť ovládania s rozlíšením 12 000 DPI, zrýchlením 50 G, rýchlosťou 250 IPS a 5 možnosťami DPI nastaviteľnými za chodu. Táto funkcia vám umožní zmeniť nastavenie DPI priamo počas akcie. S najlepším optickým senzorom vo svojej triede už nikdy neminiete cieľ.

  Alienware Elite Gaming Mouse | AW958 - Customization comes standard
  Prispôsobenie ako štandard
  S takouto atraktívnou myšou sa do hry ponoríte úplne prirodzene. Vychutnajte si väčšiu flexibilitu formy a funkcií vďaka 13 programovateľným tlačidlám, integrovanej pamäti, vymeniteľným postranným úchytom (jeden s 2 a druhý so 6 tlačidlami), konfigurovateľnej hmotnosti (štyri 5-gramové závažia) a nastaviteľnej 3-polohovej opierke dlaní.

  Odolná s pohodlným ovládaním
  Špičková herná myš Alienware bola vytvorená z najkvalitnejších materiálov, ako je eloxovaný hliník a jemná povrchová úprava, pre maximálne pohodlie, dokonalý dizajn a odolnosť. Bola vyrobená s 2 vymeniteľnými pravými krídlami, rozšírenou podporou palca a prepínačmi Omron, ktoré zabezpečujú spoľahlivé hranie až do 50 miliónov kliknutí. Tento prispôsobiteľný dizajn prináša špičkové pohodlie a presnosť na každej úrovni. Alienware Elite Gaming Mouse | AW958 - Durable and comfortable

  Alienware Elite Gaming Mouse | AW958 - AlienFX lighting effects
  Svetelné efekty AlienFX™
  Zdokonaľte svoj herný zážitok s technológiou AlienFX™ – systémom osvetlenia RGB navrhnutým tak, aby vás vtiahol do sveta hier pomocou dynamických svetelných efektov. Prispôsobte si myš pomocou centra Alienware Control Center. Upravte technické parametre priamo prepojené s hernými činnosťami a zvýšte tak úroveň svojho hrania.

  Rozmery a hmotnosť
  1. Výška: 130 mm (5,12 palca) | 2. Šírka: 96 mm (3,78 palca) | 3. Hĺbka: 40,4 mm (1,59 palca) | Hmotnosť: 197 g (0,43 lb)

  Vlastnosti
  1. Ikonický dizajn Alienware s osvetlením AlienFX 16,8 M RGB 13
  2. Optický snímač, možnosť povrchovej kalibrácie
  3. 5 možností DPI nastaviteľných za chodu
  4. Rozlíšenie 100 – 12 000 DPI
  5. Rýchlosť 250 IPS
  6. Zrýchlenie 50 G
  7. Miera vzorkovania: 1 000 Hz (1 ms)
  8. Omron – 50 miliónov kliknutí
  9. Až 13 úplne programovateľných tlačidiel
  10. 4 vymeniteľné vedľajšie moduly
  11. Integrovaná pamäť s kapacitou 512 kB
  12. Nastaviteľná 3-polohová opierka dlaní
  13. Prispôsobiteľné štyri 5 g závažia
  14. Opletený nylonový kábel

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!